Aktualności Aktualności

Zagraliśmy w charytatywnym turnieju piłki siatkowej Służb mundurowych

Na obiektach sportowych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży rozegrano charytatywny turniej piłki siatkowej na rzecz rodziny, której dom uległ zniszczeniu w wyniku pożaru.

       W zawodach udział wzięło 13 drużyn, były to zespoły Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce, Aresztu Śledczego w Hajnówce, Nadleśnictwa Hajnówka, Białowieskiego Parku Narodowego, Ochotniczej Straży Pożarnej w Białowieży, Komendy Oddziału i Placówek SG z Białowieży, Czeremchy, Dubicz Cerkiewnych, Kuźnicy, Narewki i Szudziałowa Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

       Pracownicy Nadleśnictwa Białowieża również wystawili swoją drużynę i mile nas zaskoczyli. Przez grupę przeszli jak burza, ogrywając drużynę Ochotniczej Straży Pożarnej w Białowieży oraz ekipę Białowieskiego Parku Narodowego. W meczu półfinałowym los zetknął nas z silną drużyną białowieskiej Straży Granicznej, która po długim meczu zwyciężyła nas w stosunku setów 2:1. Nasi zawodnicy ostatecznie turniej zakończyli tuż za podium, ulegając w meczu o brąz drużynie Straży Granicznej z Białegostoku.

      Pieniądze, które udało się zebrać w trakcie trwania turnieju oraz licytacji mają posłużyć na odremontowanie zniszczonego domu rodziny z Białowieży.

     Jesteśmy dumni że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę w zbiórce środków dla poszkodowanej rodziny.  Dziękujemy organizatorom turnieju za możliwość uczestnictwa w tak wspaniałym wydarzeniu społecznym.

     Wszyscy pracownicy Nadleśnictwa Białowieża życzą Wam jak najszybszego powrotu do domu!

                                                                                               Z leśnym pozdrowieniem

                                                                                               Darz Bór!