Aktualności Aktualności

V MIEJSCE NADLEŚNICTWA BIAŁOWIEŻA!

Dnia 16 lipca 2016 r. w Michałowie oraz Zabłudowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Białymstoku.

Udział w turnieju wzięło 18 drużyn z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku. Najlepsza okazała się drużyna Nadleśnictwa Nurzec, która w finale pokonała ubiegłorocznych mistrzów – Nadleśnictwo Żednia. Trzecie miejsce zajęli nasi sąsiedzi z Nadleśnictwa Browsk.

Nasze nadleśnictwo po wygranych z Nadleśnictwami Knyszyn (2:1), Waliły (2:0), biurem RDLP w Białymstoku (2:0) oraz przegranej z Nadleśnictwem Dojlidy (2:1), przeszło do kolejnego etapu rozgrywek. Następnie po przegranej z Nadleśnictwem Supraśl (2:1) oraz wygranej (!) z Nadleśnictwem Żednia, odbył się mecz o piąte miejsce z Nadleśnictwem Olecko. Po ostrej rywalizacji Nadleśnictwo Białowieża zwyciężyło w tie-breaku 2:1. Na podsumowaniu turnieju trofea wręczył osobiście Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

Podczas trwania rozgrywek na terenie Gminnego Zespołu Szkół w Michałowie odbywał się leśny piknik, w którym wzięły udział Leśne Kompleksy Promocyjne z Puszczy Białowieskiej oraz Knyszyńskiej.

Zwycięzcom turnieju serdecznie gratulujemy i powalczymy z Wami w przyszłym roku!