Asset Publisher Asset Publisher

Drużyna z Nadleśnictwa Białowieża znowu na podium!

XVIII Turniej Piłki Siatkowej Leśników o Puchar Dyrektora RDLP w Białymstoku za nami. Emocje sięgały zenitu a piłki latały momentami naprawdę bardzo szybko!

Tegoroczny turniej wygrała reprezentacja Nadleśnictwa Supraśl. Na podium znalazły się również: Nadleśnictwo Białowieża (II miejsce) i Nadleśnictwo Browsk (III miejsce).

W rozgrywkach wzięło udział 13 drużyn, w tym reprezentacja RDLP w Białymstoku. Spośród 13 rywalizujących zespołów, ekipa z Nadleśnictwa Białowieża w składzie (Ewelina, Andrzej, Tomek, Andrzej, Bartek, Tomek, Michał, Janusz, Paweł i Marek).

Nasza droga do finału nie była łatwa. Po drodze musieliśmy zmierzyć się z leśnikami z innych nadleśnictw. Młodość i doświadczenie, które cechują nasz zespół okazała się być najlepszym połączeniem, które zapewniło końcowy sukces.

W fazie grupowej zmierzyliśmy się z drużynami z Nadleśnictwa Łomża oraz Nadleśnictwa Bielsk, które pokonaliśmy wynikiem 2:0. Te dwa zwycięstwa zapewniły nam zajęcie I miejsca w grupie A i znalezienie się w najlepszej "czwórce" turnieju.
W półfinale zagraliśmy bardzo dobrze, pokonując silny zespół z RDLP w Białymstoku, wynikiem 2:0.

Zawody były okazją nie tylko do sportowej rywalizacji między nadleśnictwami RDLP w Białymstoku, ale przede wszystkim wspólnej zabawy i integracji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim koleżankom i kolegom leśnikom, którzy uczestniczyli w zmaganiach również pokazać się z jak najlepszej strony.

Do zobaczenia za rok!!!